28.7.2017
Umístíte ji na polici či stolek a když přivřete oči, můžete si představit, že sedíte v kokpitu Supermarine Spitfiru Mk V či Lavočkina La-7 a společně s bojovými druhy po boku letíte vstříc některé z bitev druhé světové války. Palubní deska některého ze slavných letounů historie vám zkrátka může udělat mnoho radosti.
Unikátní a velmi zajímavý segment leteckých artefaktů otevíráme dnes v e-shopu Flying Revue - modely přístrojových panelů proslulých letadel letecké historie. Ve spolupráci s českou firmou Aeroteam uvádíme na český a zahraniční trh věrné kopie přístrojových panelů slavných letadel v měřítku 1:4.
Palubní desky můžete objednávat v e-shopu Flying Revue zde.
Začínáme druhou světovou válkou. První řada, tzv. Red Line, obsahuje přístrojové panely pěti nejznámějších letadel 2. světové války – Focke Wulf FW 190A, Messerschmitt Bf 109 G6, Supermarine Spitfire Mk V, P-51 D Mustang a Lavočkin La-7. V další etapě budou následovat typy Junkers Ju-87 Stuka, Mitsubishi Zero, F4U Corsair a další.
Druhá řada, tzv. Blue Line, která je momentálně v technické přípravě, bude zahrnovat palubní desky letadel 1. světové války - prvním typem bude Sopwith Camel. Z polí válečných pak ve třetí řadě pod logem Green Line zamíříme do segmentu sportovních a turistických letadel - odstartujeme legendárním Zlínem Z-226 Trenér. Nabídku modré a zelené řady můžete očekávat ještě tento rok.
Ani tím však nekončíme. Další řady budou zahrnovat kolekce vrtulníků a moderních proudových letadel, dokonce budeme umět zájemcům nabídnout na zakázku výrobu panelu jejich oblíbeného letadla nebo vrtulníku. Pište na .
Sběratelům se tak naskýtá ojedinělá možnost vytvořit si zajímavou a netradiční kolekci a fandové letectví a jejich přátelé či příbuzní zase nemusí přemýšlet o dárku k narozeninám. Věrná kopie palubní desky, která se díky čtyřnásobnému zmenšení všude vejde, udělá bezpochyby radost každému, jehož srdce tluče pro létání.
I aerokluby a další letecké organizace mohou hotový přístrojový panel použít jako nevšední dárek k životnímu jubileu některého ze svých členů, případně jako cenu pro vítěze leteckých závodů. Každá stavebnice nebo hotový model přístrojové desky bude doplněn česko-anglickým informačním materiálem o daném typu a v případě stavebnice samozřejmě podrobným stavebním návodem, kdy při pečlivé práci budete jistě překvapeni pěkným výsledkem.
Přístrojové palubní panely budeme nabízet ve dvou variantách, a to buď jako stavebnice, nebo již hotové palubní desky. Váš domov, kancelář nebo lobby vašeho letiště může zdobit palubní deska kteréhokoli z výše uvedených letadel na efektním stojánku i bez něj. Kdo má dost času a láká ho radost z vlastnoručně dokonaného díla, ten si může za 550 kč pořídit stavebnici (se stojánkem za 650 Kč), kdo si nechá doručit už hotový přístrojový panel, vyjde ho to na 1 950 Kč.
-fr-
Kapitola zdarma -
vyzkoušejte »